Relateret indhold
De bedste cumshots
Her kan du se ALLE de bedste cumshots fra min side i een video! Her vises 30 minutter med udel ..
På overarbejde
Chefen sidder og sveder ved sit skrivebord. Regnskaberne skal indleveres og han er top stresset ..



Frække Misse er en dygtig anal-prinsesse og altid frisk på en udfordring. Her kan du se hvor meget der er plads til i Misses numse når hun strækker sig alt hvad hun kan!
På pornosofaen har jeg stillet et udvalg af dildoer frem i forskellige størrelser og former. Her er legetøj lige fra normal pik størrelse og op til min groteske, sorte kæmpedildo.
Misse lægger ud med den mest naturtro diller i samlingen. Den glider nemt op i hendes yndige røv og hun går hurtigt videre til en noget tykkere, pink dildo. Den er lidt sværere men Misse kan tage den og det føles dejligt at have den deroppe.
Nu er turen kommet til det mere ekstreme legetøj. Her er bl.a. en freaky dragehale, en kødfarvet gigantpik på en halv meter og et par hænder, samlet i bøn.
Se med - det bliver sjovt :)
Misse Jensen
Fotografi:
Doktor Jones & Sorte Slyngel
Klip & grade: Doktor Jones
Producent: Elvira Friis